Tablet Dokunmatik ve Ön Cam
logo
Çağrı Merkezi;
(212) 531 90 90
WhatsApp Destek;
(545) 531 90 90

Dokunmatik&Öncam

Tablet dokunmatik çalışmıyor ise öncelikle bu bir donanım arızası olabileceği gibi yazılımsal hatadan da kaynaklanabilir. Kırılma, çatlama ve derin çizilme olayları haricinde dokunmatik çalışmamaya başladı ise bunun sebebi yazılım olabilir.

Tablet dokunmatik çalışmıyor diye hemen yeni dokunmatik alıp takmaya ya da taktırmaya gerek yoktur. Bunun sebebi yazılımda olabilir. Eğer yazılım atma konusuna aşina iseniz bunu kesinlikle bir deneyin. Yoksa teknik servise götürmeniz gerekecektir. Tablet dokunmatiği çalışmıyor ise hemen bunu alternatif yöntem olarak değerlendiriniz. Ücret vermeden ve tabletin içerisi açılmadan yapılabilecek basit ve faydalı bir yöntemdir.

Kesin çözüm değildir, sadece ihtimaldir. Yazılım atın kesinlikle dokunmatiği çalışacaktır dememekteyiz. Ekran kırık, çatlak ve derin çizikler var ise tabletinizin dokunmatik ekranı bozulmuş demektir. Bunun yazılım ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Yapmanız gereken Bilgisayar Kliniği teknik destek birimini aramanız veya  götürmeniz ve değişmesidir. Bu saydığımız fiziksel olaylar olmadığı halde aniden tablet dokunmatik çalışmıyor ise yapmanız gerekendir.

Teknik Destek Birimimize  212 531 90 90 veya destek@bilgisayarklinigi.com  iletişim araçlarından  ulaşabilirsiniz..