Bilgisayar Kliniği Hakkında
logo
Çağrı Merkezi;
(212) 531 90 90
WhatsApp Destek;
(545) 531 90 90

Hakkımızda

Bilgisayar Kliniği 15 yılı aşan Bilişim Hizmetleri  boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren hizmet sektöründe çalışmalarını sürdüren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Notebook , Tablet , Akıllı Telefon ve Yine bir çok elektronik kartların onarımında çalışmalarını başarıyla devam ettirmektedir..

Aynı zamanda Sistem Mühendislerinden oluşan kadrosuylada Kurumlara Danışmanlık Hizmeti vermeye devam etmektedir..

Uuslararası kalite standartlarında kurumsal işletim çerçevesi içerisinde Servis ,Yedek parça , ve Danışmanlık  hizmetlerimizle yürüttüğümüz çalışmalarımız gerek TSE standartlık belgesi ve gerekse ISO 9001 kalite belgesiyle onaylanmıştır..

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede hizmet sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla Firmanın değişmez prensipleri daima karşılıklı güven , zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Hizmete Sektöründe başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Bilgisayar Kliniği , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.