iPhone Dokunmatik Sorunu
logo
Çağrı Merkezi;
(212) 531 90 90
WhatsApp Destek;
(545) 531 90 90

iPhone Dokunmatik Sorunu

iPhone Dokunmatik Sorunu ile Gündemde

Dünyanın dört bir yanındaki  iPhone kullanıcıları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus model akıllı telefonlarını dokunmatik panelin çalışmaması şikayetiyle teknik servise bırakıyor. Ekranın üst bölümünde oluşan gri renkli ölü bölge telefonun tüm dokunmatik fonksiyonlarını bozuyor. Bu sorun tamamen üretim hatası olarak geçiyor ve Apple kaç telefonun bu hatadan etkilendiğini şimdilik bilmiyor. Ama size şöyle diyelim, sorun şu sıralar fazlasıyla yaygın.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ın Sorunu Ekrandan Kaynaklanmıyor

Yapılan araştırmalara göre, donanımsal bir eksiklik bu problemin oluşmasına neden oluyor. Sorun aslında ekranla çok alakalı değil. Çünkü kullanıcılar ekranlarını değiştirmelerine rağmen, kısa süre içinde bu hata yeniden ortaya çıkıyor.

Dokunmatik özelliğinin çalışmasını sağlayan Touch IC ( Dokunmatik Chipi ) ekranın hemen altında bulunuyor. iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'larda bu çipi sadece bir sticker kalkanı koruyor. Bu eksiklik yüzünden de Touch IC kolayca bozulabiliyor.

Garantisi bitmiş ve bu sorunu yaşayan kullanıcılarımız için bilgisayar kliniğinde uygun ve hızlı çözüm üretilmektedir… Çok uygun maliyetlerde yurt dışından ithal ettiğimiz yeterli donanım ile anakart üzerindeki chipi kısa süre içinde yenisi ile değiştiriyor ve kullanıcılarımızın telefonlarını kullanmaya devam etmelerini sağlıyoruz…

http://www.bilgisayarklinigi.com/  Tıklayın formu doldurun adresinizde aynı gün arızalı olan ürününüzü alalım.