İphone servis
logo
Çağrı Merkezi;
(212) 531 90 90
WhatsApp Destek;
(545) 531 90 90

iphone


Servisimize gelen iPhone ve iPad için hemen arıza tespiti yapıyoruz. Arıza tespit işlemleri için ücret talep etmiyoruz.

Tüm iPhone ve iPad modelleri için; Öncam /dokunmatik değişimi, pil değişimi, kulaklık soketi arızaları, ses sorunu, şarj problemleri, home buton arızaları, on/off buton arızaları, anakart problemleri ve sıvı temaslı cihazlar için çözümler sunmaktayız.

İphone serileri için vermiş olduğumuz hizmetlerden bazıları ;


Ürününüzde bulunan ve ön cam, dokunmatik panel ve LCD ekran paneli tümleşik parçalardır ve beraber değişmektedir. Bazı arızalarda iPhone 6 Plus ön cam hasar görmez fakat görüntü gelmemektedir. Bu gibi arızalarda da yine aynı şekilde LCD panel değişmektedir.Phone 6 Plus Dokunmatik panelinizin sağlam olduğu ancak ön camın kırıldığı durumlarda da yine aynı şekilde iPhone 6 Plus LCD panel değişimi yapılmaktadır, sadece cam değişimi işlemi yapılması cihazınız için sağlıklı bir çözüm değildir.
 iPhone 6 Plus şarj soketi değişimi yapıldığı zaman bu 3 parça değişmektedir. iPhone 6 Plus şarj soketi genellikle; yan sanayi şarj aletleri ile şarj etme, arabada şarj etme, sıvı teması, ani elektrik akımları, elektrik kesintileri ile arızalanmaktadır.

Bu gibi durumlarda cihazın serviste işleme girmesi gerekmektedir. Bazı nadir durumlarda ise parça arızalı değildir sadece temizlenmesi gerekmektedir.